KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12612093
nr 1261 2093
Albert Engström
(1869-1940), Sverige
Blandteknik, Signerad, 24x32
Albert Engström, svensk målare och tecknare född 1869, död 1940.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:25:17
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Albert Engström
Läs mer om Albert Engström